Jak wybrać suplement diety na odchudzanie ?

Dziś powiem Ci w jaki sposób wybrać suplement diety na odchudzanie, ponieważ mam świadomość tego iż na rynku istnieje tysiące różnych suplementów i jest to bardzo trudny wybór tym bardziej, że każdy reklamuje się jak on to nie działa.

Po pierwsze na co należy zwrócić uwagę to, aby ten suplement diety na odchudzanie był naturalny, bo to nam pomóc, a nie zaszkodzić.
Ponieważ zdajesz sobie sprawę jak chemiczne środki działają na nasz organizm.

Pierwszy suplement powinien wpłynąć na zakwaszenie Twojego organizmu, ponieważ jak wspomniałem w dziale dieta, dlaczego równowaga kwasowo-zasadowa jest tak ważna, a niestety jakoś dzisiejszego jedzenia powoduje, że 95% osób jest zakwaszona. Czyli po prostu trzeba stosować minerały zasadowe.

Po pobraniu poradnika po prawej dostaniesz gratis informację jaki suplement diety wpływający na odkwaszenie moim zdaniem jest najskuteczniejszy, dowiesz się też jak to sprawdzić i gdzie można go dostać.

Kolejnym naturalnym suplementem diety na odchudzanie powinien być żel aloesowy, który znany jest już od ponad 5000 lat.

Niestety to co możesz kupić w aptece to nie jest żel aloesowy lecz napój, który ma 20% żelu i 80% wody.I to gdzie dostać żel aloesowy, który ma od 88 do 98% czystego żelu też dowiesz się dodatkowo po pobraniu poradnika.

Polecamy: Chudnij ze mną.

Wiele badań przeprowadzone na tej roślinie wykazało, że Aloe Vera pomaga obniżyć poziom cukru oraz poziomu lipidów, a co najważniejsze działa od wewnątrz ma następujące działanie:

– oczyszcza
– odkwasza
– odtłuszcza
– odmładza

Aby taka kuracja aloesem była skuteczna należy wypić około 6 litrów żelu aloesowego. Jak to dokładnie działa prześlę Ci też przy okazji poradnika.

Z tych mniej naturalnych suplementów diety na odchudzanie poleciłbym jedynie BCAA czyli aminokwasy rozgałęzione, który zmniejszają katabolizm po treningu.  Ja osobiście podczas swojego odchudzania nie stosuję nic innego.

Podsumowując:
Wybierając suplement diety na odchudzanie wybieraj produkty naturalne wpływające na odkwaszenie, oczyszczenie organizmu, bo dzięki temu Twój organizm łatwiej pozbędzie się nadmiaru tłuszczu.

Polecane wpisy

Dawid Pławecki Opublikowane przez: