Jak skutecznie schudnąć za pomocą głodówki?

W tym artykule powiemy sobie jak skutecznie schudnąć za pomocą głodówki, a przede wszystkim odpowiemy na pytanie czy to jest w ogóle możliwe?

W sieci możemy znaleźć wiele porad dotyczących odchudzania za pomocą głodówki, jednak czy zastanawiałeś się jaki to ma wpływ na Twój organizm?

 

Diety podczas których zjada się poniżej 1000 kcal spowalniają cały Twój metabolizm, jestem pewien, że dłużej niż miesiąc, ba nawet 2 tygodnie nie wytrzymasz na takiej diecie bo to męczarnia, po zakończeniu pojawia się efekt jo-jo.

Z powodu spowolnienia metabolizmu będzie Ci trudniej zrzucić kilogramy. A podczas głodówki jedynie co zrzucisz to złogi z jelit, wodę i spalisz mięśnie. Stąd spadek wagi.

NIE MA SZANS, ABY SKUTECZNIE SCHUDNĄĆ ZA POMOCĄ GŁODÓWKI.

Każdy ma inne zapotrzebowanie kaloryczne. Mężczyzna o wadze 120 kg i wzroście 190 cm odpuści po kilku dniach taką dietę, bo nie będzie miał sił.

W poradniku po prawej znajdziesz 10 elementów efektywnego odchudzania, dzięki którym skutecznie schudniesz bez głodówki, męczarni i efektu jo-jo.

Aby nie było już więcej pytań typu Jak skutecznie schudnąć za pomocą głodówki? Specjalnie dla Ciebie ZA DARMO stworzyłem aplikację, dzięki które obliczysz swoje zapotrzebowanie kaloryczne, dostaniesz informację ile gramów białka, węglowodanów i tłuszczy powinieneś jeść oraz ile wody dziennie należy pić.

POBIERZ APLIKACJĘ TUTAJ

Na zakończenie powiem Ci, że jedyna skuteczna odmiana głodówki to IF(Intermittent Fasting).
Co to jest zobaczysz na filmie poniżej:
)

 

Pamiętaj! Za pomocą głodówki możesz skutecznie spowolnić sobie jedynie metabolizm.  Stąd pobierz sobie aplikację wylicz swoje zapotrzebowanie i ciesz się zdrową, efektywną i skuteczną dietą.

POWODZENIA

 

Polecane wpisy

Dawid Pławecki Opublikowane przez: