Poznaj Mój Sekret….

Z cyklu odpowiedź na pytania:

Jaki jest mój sekret dający efekty?

 

Odkryję przed Tobą mój sekret, ponieważ jeśli pomoże on Tobie zrozumieć dlaczego Ty nie potrafisz tego zrobić to będzie to również mój kolejny sukces.

Mój sekret to wytrwałość. Ogromna, silna wytrwałość, która prowadzi mnie na szczyt. Oczywiście za tym idzie także siła, zaangażowanie, pewność działania, systematyczność. Jednak jeśli nie będziesz wytrwały to reszta pójdzie na marne to pewne.

Daj sobie  czas na chwilę refleksji i zastanów się czego tak naprawdę chcesz od życia.
-Czy naprawdę chcesz zmiany swojej sylwetki?
-Co Ci to da?
-Co się stanie kiedy tego nie osiągniesz?
-Jak się będziesz czuł?

Jeśli nie znasz odpowiedzi na którekolwiek z tych pytań to masz odpowiedź, dlaczego nie potrafisz osiągnąć tego co chcesz. Po prostu to nie jest to czego tak naprawdę oczekujesz od siebie.

Jak chcesz, aby wyglądało Twoje życie za 5-10 lat?poznaj-moj-sekret
Pewnie się nad tym nie zastanawiałeś nawet. Ja powiem Ci, że wiem jak chce, aby wyglądało i wkładam całe serce w to co robię dziś, aby za 5-10 lat być tam gdzie chcę wtedy być.

Po drodze będzie dużo niespodzianek(przeszkód), ale pokonując je jestem coraz silniejszy. Zmiana mojej sylwetki to marzenie od dziecka. Zawsze chciałem to zrobić i zrobię!!!

Poznaj kilka moich metod, którymi chcę się z Tobą podzielić!

I mimo wielu zajęć, pracy, studiów, prowadzenia konsultacji i wiele wiele innych rzeczy ZAWSZE znajduję czas dla siebie i pędzę na siłownie, aby zrobić coś dla SIEBIE.

Aby każdego dnia stawać się lepszą wersją siebie.

Tego również Tobie życzę!

Polecane wpisy

Dawid Pławecki Opublikowane przez: