Dlaczego nie możesz schudnąć?

New Life cz.3

Dlaczego nie mogę schudnąć?

Zapewne wiele razy przychodziły Ci do głowy myśli co takiego sprawia, że nie potrafisz schudnąć lub idzie Ci to bardzo słabo.

Ja miałem takich myśli w głowie tyle, że nawet nie jestem w stanie ich zliczyć, gdyż z kilogramami mam problem od małego, ale świadomie próbowałem je pokonać już 10 lat temu. Wtedy to rozpoczęły się wszystkie moje próby dążenia do lepszego JA.

Niestety moje próby po chwili okazywały się bolesną porażką. Dlatego postanowiłem stworzyć dla Ciebie ten rozdział, abyś nie musiał przechodzić tego co ja przeszedłem, a jeśli masz podobną historię to również jesteś w dobrym miejscu, ponieważ to już ostatni raz kiedy przystępujesz do swojej zmiany.

Jeśli tylko zaczniesz stosować to co Ci przekażę i jesteś zdrowy to nie ma możliwości, abyś nie zrzucił kilogramów. Pomyśl jak wtedy będziesz się czuł/czuła? Świetnie? Zajebiście?

To dlaczego nie możesz schudnąć wynika z paru prostych przyczyn, które Ci teraz wymienię:

- brak znajomości zasad, których musisz się trzymać, aby chudnąć,

- choroby (tak jak pisałem w poprzedniej części np. problemy z tarczycą)

- BRAK CELU

Polecamy: Sprawdź swoje zapotrzebowanie na wodę.

Jak bardzo boli ten ostatni punkt. Ponieważ jeśli chcesz odchudzać się dla samego odchudzania to nie osiągniesz sukcesu. Gwarantuję Ci to, ale jeśli znajdziesz w sobie palący Cię tak bardzo cel, dla którego chcesz to zrobić i każdego ranka po przebudzeniu będziesz go czuł to również gwarantuję Ci, że osiągniesz to co zaplanujesz.

 

To co jest Ci potrzebne:

- Cel,

- Wiedza,

- Wytrwałość,

- Systematyczność,

- Motywacja.

 

Po to tutaj jesteś, aby otrzymać wiedzę, motywację. Możesz pisać do mnie, dzwonić, a ja zawsze dodam Ci energii. Zaproś mnie na facebooku to obecnie najszybsza droga kontaktu:

https://www.facebook.com/plawecki.dawid

To co musisz wiedzieć to, aby zrzucać kilogramy potrzebujesz od wyniku otrzymanego z drugiego rozdziału tego kursu odjąć w granicy 300-500 kcal oraz włączyć do swojego dnia nieco aktywności fizycznej o odpowiedniej intensywności.

Polecamy: Wątróbka z cebulką - tanie dietetyczne danie

Już w następnym rozdziale powiem Ci dokładnie skąd czerpać motywacje każdego dnia lub w momentach zwątpienia, a także rozdział dalej dowiesz się o największych błędach podczas diety. Będziesz o duży krok do przodu, ponieważ unikając ich znów przyspieszasz swoją drogę do celu.

 

DO TWOJEGO CELU.

Polecane wpisy

Dawid Pławecki Opublikowane przez: