Magiczne sposoby na zrzucenie kilogramów…

Jeżeli chcesz utyć, to zacznij zażywać suplementy diety na odchudzanie. A jeżeli w twoim organizmie wyniszczonym głodówkami, suplementami i chemicznymi substancjami zawartymi w jedzeniu istnieje jeszcze rozum zdolny do racjonalnego myślenia, odpowiedz na dwa proste pytania:

1) Czy wierzysz w to, że cudownie szczupła dziewczyna występująca w reklamie suplementu diety na odchudzanie naprawdę schudła dzięki temu preparatowi?

2) Czy naprawdę wierzysz w to, że tabletka z fabryki tabletek jest w stanie trwale i skutecznie zmienić twoje ciało?

Naprawdę?
Naprawdę chcesz się upierać przy tym, że odpowiedź na którekolwiek z powyższych pytań może brzmieć „tak”?

Jeśli tak myślisz, to pewnie czujesz się bezsilnie po wszystkich próbach, jakie podejmowałeś i które okazały się bezskuteczne, a Ty jak zawsze zostałeś z niczym. Bez nadziei. Tylko kilogramów Ci nie ubyło, choć tak bardzo się starałeś. I jesteś teraz jak dziewczynka wypatrująca w ciemności dobrego czarodzieja, który machnie różdżką i Cię odchudzi.

Suplement diety na odchudzanie wydaje się takim cza­rodziejem.

Przecież nic nie musisz robić. Tylko zażywaj tabletki. Wszystko stanie się samo.

No w końcu zrzucanie kilogramów to łatwa rzecz. Prawda?

[sociallocker id=2720]Zadam Ci teraz trzecie pytanie:

3) Czy naprawdę wierzysz w to, że coś może się stać samo, bez żadnego wysiłku z Twojej strony, a Ty będziesz miał z tego długotrwałe i pozytywne rezultaty?

Wiem, chciałbyś, żeby tak było. Ale ja pytam o to czy wierzysz, że to jest możliwe. I czy wierzysz w to, że opakowanie tabletek za kilka złotych jest stanie sprawić ten cud i odchudzić Cię tak, żebyś był szczupły i miał ciało jak model czy modelka z reklamy?

No serio.

Przecież nie możesz w to wierzyć. Ty wiesz, że to jest kłamstwo, ale czasem dajesz się ponieść wyobraźni i nie myślisz racjonalnie, tylko podążasz za wizją, jaką reklama stworzyła w twojej głowie. Chcesz wierzyć w iluzję, bo wszystko inne zawiodło.

Wiesz dlaczego zawiodło?

Ponieważ sposoby, jakich chwytałeś się dotychczas najprawdopodobniej były tak samo fałszywe, jak piguły. Dlatego nie mogły zadziałać. Tabletki i inne preparaty na odchudzanie najpierw dają Ci obraz idealnego ciała. Zdjęcie dziewczyny na opakowaniu, na ulotce czy w reklamie zostało kupione w agencji fotograficznej, która produkuje je dla chętnych. Tam też kupuje się je do swojej reklamy proszku do prania i dachówek.

Czy wierzysz w to, że modelka z reklamy pokrycia dachu sama używa tych dachówek? Jasne, że nie.

A czy radosna, szczupła dziewczyna w reklamie pizzy naprawdę odżywia się pizzą? No, błagam cię.

W reklamie filmowej występuje wynajęta aktor lub model czy też modelka. Ma płaski brzuch, wąską talię, śliczny uśmiech, ładne włosy i białe zęby. Często jest sfotografowana w słońcu, opalona, szczęśliwa.

Patrzysz na nią i chcesz tak wyglądać. I nie masz na myśli tylko kształtu jej pięknego ciała, ale wszystko. Chcesz mieć jej radość, jej pewność siebie, jej urodę i jej sukces, bo przecież zaproponowano jej udział w reklamie, więc pewnie jest sławna i bogata.

[/sociallocker]

Polecane wpisy

Dawid Pławecki Opublikowane przez: