Przepis Na Dietetyczny Omlet Czy Też Naleśniki Na Słodko

Dostaję wiele zapytań na emaila, czy też Facebooka jak ja robię mojego prostego omleta na słodko, ponieważ ostatnio wrzuciłem jedno z zdjęć na swój profil, gdzie właśnie wcześniej przygotowanego omleta zabrałem w podróż, aby zawsze mieć go pod ręką w razie chęci zjedzenia czegoś pożywnego i zdrowego.

Wywiązała się tam fajna rozmowa. Kliknij tutaj, aby przeczytać. Między innymi o tym, jak ja to robię, że zatrzymuję się w słynnej sieci fast foodów i biorę tylko darmową kawę.

Zobacz….
Dziś przeglądając internety natknąłem się na prawie ten sam przepis na prosty i szybki omlet na słodko, według którego ja robię mojego omleta z tą różnicą, że ja nie zalewam moich płatków owsianych wodą.

Mój przepis możesz znaleźć tutaj.

Jeśli wolisz bardziej naleśnik, niż omlet to dodaj mniej dodatków, a przede wszystkim tak jak niżej znajdziesz informację tylko 1 łyżkę stołową płatków owsianych, jeśli znów wolisz pysznego omleta, możesz dodać więcej dodatków.

Dodatkowo wyliczyłem w moim przepisie mniej więcej ile kcal ma taki omlet, także warto zerknąć jak to się układa.

smaczne i zdrowe sniadanie na diecie

P.S Mam do Ciebie prośbę, jeśli podoba Ci się to co robię to poświęć 5 minut na wypełnienie krótkiej ankiety, która pomoże mi w przygotowywaniu dla Ciebie materiałów rozwiązujących Twoje problemy.

Kliknij Tutaj, Aby Wypełnić Ankietę

Polecane wpisy

Dawid Pławecki Opublikowane przez: